Wiadomości

Zmina grafiku wyjazdu na basen! !!!2014-10-22

Gmina Ełk rozpoczyna realizację projektu nauki pływania w ramach projektu, Zajęcia sportowo-rekreacyjne ze szczególnym uwzględnieniem nabywania umiejętności pływackich i korekta wad postawy u dzieci z terenu Gminy Ełk. Celem projektu jest poprawa jakości życia mieszkańców z terenu Gminy Ełk, poprzez zaspokojenie sportowo-rekreacyjnych i edukacyjnych potrzeb mieszkańców wsi. Projekt współfinasowany ze środków Unii Europejskiej w czytaj »

Sprawozdanie z przebiegu konsultacji projektu Programu Współpracy Gminy Ełk z Organizacjami Pozarządowy na 2015 rok2014-10-20

pobierz treść sprawozdania czytaj »

Uroczyste przekazanie sztandaru oraz samochodu pożarniczego dla OSP Woszczele2014-10-20

Nowy sprzęt strażacki otrzymały dzisiaj jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Ełk. Uroczyste przekazanie sprzętu i samochodów odbyło się przy gminnej świetlicy w Woszczelach. Do miejscowej jednostki trafił wart prawie 700 tys. złotych nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Jest to nowoczesny, specjalistyczny pojazd ratowniczy, który zastąpi wysłużony, prawie trzydziestoletni wóz.. W przyszłych latach postaramy się o czytaj »

Grafik wyjazdów na basen.2014-10-14

Gmina Ełk rozpoczyna realizację projektu nauki pływania w ramach projektu, Zajęcia sportowo-rekreacyjne ze szczególnym uwzględnieniem nabywania umiejętności pływackich i korekta wad postawy u dzieci z terenu Gminy Ełk. Celem projektu jest poprawa jakości życia mieszkańców z terenu Gminy Ełk, poprzez zaspokojenie sportowo-rekreacyjnych i edukacyjnych potrzeb mieszkańców wsi. Projekt współfinasowany ze środków Unii Europejskiej w ramach czytaj »

Internet w każdym domu staje się rzeczywistością.2014-10-09

Dostęp do szerokopasmowego Internetu daje dużo więcej niż możliwość przeglądania stron internetowych i sprawdzania poczty elektronicznej. To także wygodne korzystanie z szeregu cyfrowych usług: telefonii internetowej, telewizji cyfrowej, e-administracji i e-edukacji. Dla firm szybki Internet oznacza możliwość prowadzenia i rozwoju biznesu, a co za tym idzie tworzenia nowych miejsc pracy. – Budując sieć szerokopasmową tworzymy czytaj »następna > 1 z 217

Urząd Gminy Ełk, 19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 3,
tel. +48(87) 610 44 37, faks +48(87) 610 38 70, e-mail: ug@elk.gmina.pl