Wiadomości

Uroczyste przekazanie sztandaru oraz samochodu pożarniczego dla OSP Woszczele2014-10-20

Nowy sprzęt strażacki otrzymały dzisiaj jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Ełk. Uroczyste przekazanie sprzętu i samochodów odbyło się przy gminnej świetlicy w Woszczelach. Do miejscowej jednostki trafił wart prawie 700 tys. złotych nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Jest to nowoczesny, specjalistyczny pojazd ratowniczy, który zastąpi wysłużony, prawie trzydziestoletni wóz.. W przyszłych latach postaramy się o czytaj »

Grafik wyjazdów na basen.2014-10-14

Gmina Ełk rozpoczyna realizację projektu nauki pływania w ramach projektu, Zajęcia sportowo-rekreacyjne ze szczególnym uwzględnieniem nabywania umiejętności pływackich i korekta wad postawy u dzieci z terenu Gminy Ełk. Celem projektu jest poprawa jakości życia mieszkańców z terenu Gminy Ełk, poprzez zaspokojenie sportowo-rekreacyjnych i edukacyjnych potrzeb mieszkańców wsi. Projekt współfinasowany ze środków Unii Europejskiej w ramach czytaj »

Internet w każdym domu staje się rzeczywistością.2014-10-09

Dostęp do szerokopasmowego Internetu daje dużo więcej niż możliwość przeglądania stron internetowych i sprawdzania poczty elektronicznej. To także wygodne korzystanie z szeregu cyfrowych usług: telefonii internetowej, telewizji cyfrowej, e-administracji i e-edukacji. Dla firm szybki Internet oznacza możliwość prowadzenia i rozwoju biznesu, a co za tym idzie tworzenia nowych miejsc pracy. – Budując sieć szerokopasmową tworzymy czytaj »

Obwieszczenie o konsultacjach społecznych prognozy oddziaływania na środowisko dla projektu Strategii Rozwoju Ośrodka Subregionalnego Ełk do roku 2025. 2014-10-08

Pobierz treść: obwieszczenia, formularza konsultacyjnego, prognozy oddziaływania na środowisko - dla Strategii Rozwoju Ośrodka Subregionalnego Ełk do roku 2025, strategii rozwoju ośrodka subregionalnego do roku 2025. czytaj »

Ogłoszenie o konsultacjach- prognoza oddziaływania na środowisko2014-10-06

Pobierz : treść ogłoszenia formularz konsultacyjny prognoza oddziaływania na środowiskoZintegrowanej Strategii Rozwoju dla Ełckiego Obszaru Funcjonowania na lata 2014-2025. czytaj »Urząd Gminy Ełk, 19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 3,
tel. +48(87) 610 44 37, faks +48(87) 610 38 70, e-mail: ug@elk.gmina.pl